چیدنصندلی کارازجمله مواردي است که درشرکت شخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای کشورمکزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : تاثیر یوزر فرندلی بودن سایت در اینترنت مارکتینگ قسمت 4 رنگ آمیزی خوبوجود رنگ بندی مناسب در ... با عنوان : چیدنصندلی کارازجمله مواردي است که درشرکت شخص مستقيما تاثير دارد. زیباترین شهرهای کشورمکزیک بخوانید :

تاثیر یوزر فرندلی بودن سایت در اینترنت مارکتینگ قسمت 4

رنگ آمیزی خوب
وجود رنگ بندی مناسب در وبتان نیز باعث افزایش کاربرپسندی سایت شما میشود . تصور کنید سایت شما دارای بک گراندی مشکی و فونتی زرد میباشد ، در این چنین شرایطی کدام بازدیدکننده حاضر است به مدت چند دقیقه در پایگاه شما به دنبال کالا یا خدمات مورد نظر خود خواهید کرد ؟! سعی کنید در رنگ بندی پایگاه خود از رنگ هایی استفاده کنید که چشم کاربر را خسته نمیکند ، این نکته در مقدار ماندگاری بازدیدکننده در صفحات شما بسیار مهم میباشد .

ساخت قسمت نظرات در پایگاه
میتوانید با دریافت انتقادات و پیشنهادات مخاطبین و بررسی نظرات آنها تمامی کاستی های سایت خود را مرتفع کرده و علاوه بر جلب رضایت کاربران ، پایگاه خود را نیز بیشتر از گذشته قدرتمند کنید . استفاده از پیشنهادات مخاطبین میتواند فواید زیادی برای پایگاه شما داشته باشد که یکی از آنها  ، کسب آگاهی شما از نواقص موجود در سایتتان میباشد. در نظر داشته باشید که هرگز شما نمیتوانید مانند کاربران به نواقص کوچک و بزرگی مانند ایراد در صفحه تعرفه طراحی سایت خود آگاهی داشته باشید.

صحیح بودن لینک های سایت
یکی دیگر از مسائل پر اهمیت در زمینه کاربرپسندی سایت شما ، سالم بودن آدرس های سایتتان میباشد. لینک های سایت خود از منو تا آیکون های میانبر و لینک های دانلود گرفته تا پیوندها ، به عنوان مثال اگر آدرس با عنوان طراحی سایت مذهبی دارید حتما دقت کنید تا این لینک را امتحان کرده تا درست کار کند زیرا اگر بازدیدکننده روی آدرس شما کلیک نماید اما آدرس آن کار نکند ، بازدیدکننده حاضر به خرید از شما نخواهد بود. این مسئله به سئو پایگاه شما نیز کمک خواهد نمود .

اثر یوزر فرندلی بودن سایت در فروش آنلاین بخش 3

قابلیت جستجوی پیشرفته در وب سایت
یکی از مهم ترین عوامل کاربرپسندی ، قراردادن بخش جستجوی حرفه ای در سایت میباشد. هنگامی که شما هزاران کالا برای فروش دارید باید در نظر داشته باشید که حتی با وجود منوهایی کاملا کاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد کاربر نتواند محصول مد نظر خود را از بین انبوه کالاهای شما پیدا کند . در این شرایط وجود بخشی برای جستجو به صورت حرفه ای در تارنمای شما بسیار فایده خواهد داشت. زمانی که بازدیدکننده بتواند با سرچ در میان محصولات شما به سرعت کالای مد نظر خود را پیدا کند باعث میشود میزان کاربرپسندی وب سایتتان به میزان قابل توجهی افزایش یابد. به همین دلیل در هنگام مرکز طراحی سایت ، به این مسئله توجه نمائید زیرا این مسئله در بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر دارد.

دکمه ها و شکلک های میانبر مناسب
میتوانید با به کاربردن دکمه ها و علائم میانبر کار را برای بازدیدکنندگان بسیار ساده کنید ، مثلا میتوانید با گذاشتن یک آیکون خرید در آخر متن مربوط به هر محصول کاربر را به بخش خرید مربوط به این کالا منتقل کنید یا مثلا با گذاشتن دکمه اضافه به سبد خرید شرایطی برای مشتریان فراهم کنید که به راحتی محصولات مد نظر خود را به سبد بیفزایند . طراحی سایت در استان مرکزی به این موارد بسیار توجه دارد.

منبع : تاثیر کاربرپسندی سایت در بازاریابی اینترنتی

...
نویسنده : wrverc بازدید : 18 تاريخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت: 14:43