عالی ترین فصل برای تور مالزی چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : تور لحظه آخری مالزی تمیزی در سرزمین مالزی نکته ای ضروری می باشد که مرکز بهداشت جهانی این مریض... با عنوان : عالی ترین فصل برای تور مالزی چه زمانی می باشد بخوانید :

تور لحظه آخری مالزی تمیزی در سرزمین مالزی نکته ای ضروری می باشد که مرکز بهداشت جهانی این مریضی ها را در سرزمین مالزی  مشاهده نموده است: بیماری هپاتیت A/ وبا/ انسفالیت ژاپنی نوع B/ مالاریا/ بیماری انگلی ناشی از کرم شیستومیاز / سل/ تب تیفوئید/ تب دنگیبنابراین برای حفظ سلامت در سرزمین مالزی می بایست به نکات پایین توجه کرد.

شهر سرگرمي جنتينگ هايلند

به فاصله حدود ۵۱ كيلومتر از شهر كوالالامپور تفرجگاه معروف Genting Highland قرار گرفته است كه در بين عموم معروف به Genting شهر سرگرمي است . اين مجموعه كه در ارتفاع ۶۰۰ پا از سطح دريا قرار گرفته به صورت تمام وقت با انواع مختلفي از سرگرمي ها باز است و بازديد كنندگان سراسردنيا توسط تله كابيني كه در نوع خود بزرگترين در جنوب شرق آسيا به شمار مي رود (Genting skyway  ) به اين مجموعه دسترسي مي يابند .

يك تفريحگاه كاملا مدرن و با سرگرمي هاي مخصوص خانواده ها شامل ۶ هتل با ۱۰ هزار اتاق و سوئيت حدود ۹۰ مجموعه غذاخوري ، ۸۰ مغازه ، شهر بازي سرپوشيده و روباز با حدود ۶۰ دستگاه سرگرمي و نيز امكاناتي به منظور برگزاري همايش ها و ملاقاتها در مجموعه بين المللي آن مي باشد .
آفاموسا

نام اين تفريحگاه كه يكي از مشهورترين اماكن تفريحي توريستي در منطقه است ، از قلعه نظامي معروف پرتغالي ها در قرن ۱۶ ميلادي واقع در شهر مالاكا گرفته شده است . چشم انداز زيبا با تپه هاي سرسبز دورادور تفريحگاه ۵۲۰ هكتاري آفاموسي را فرا گرفته و شكوه آن را چندين برابر كرده است .

آفاموسا ، علاوه بر تفريحگاه و محلي براي استراحت ، مكان بسيار مناسبي نيز براي برپايي جلسات و ملاقاتهاي تجاري بازرگاني است . اين تفريحگاه داراي زمين بازي گلف مطابق با استانداردهاي بين المللي ، پارك تفريحي آبي ، دنياي حيوانات سافاري ، شهرك كابوي ، كلوپ اسب سواري ، كلوپ پرواز مايكرو لايت ، هتل ، هتل آپارتمان و ويلاهاي خصوصي با استخر شناست .

 

برای اطلاعات بیشتر به صفحه تور ارزان مالزی مراجعه کنید .

...
نویسنده : wrverc بازدید : 27 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 16:45